Kolczyki na sztyftach – znajdź najlepsze dla siebie

Kolczyki na sztyftach – znajdź najlepsze dla siebie

Dowiedz się, gdzie kupić kolczyki na sztyftach.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje zarówno użyty do ich zrobienia metal, wzór oraz ozdobne minerały, ale też rodzaj mocowania. W sklepach dostępne są różne rodzaje mocowań – na przykład długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich kobiet, które cenią minimalizm oraz komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają ucha. Szczególnie ważna okazuje się także rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich wersje na wyjątkowe imprezy oraz te, które bez problemów możemy zakładać na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich strojów

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę stylowe, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Najlepszym rozwiązaniem będą na pewno wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – turkusem czy bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, ale stylowych strojów – ich wkomponowanie upraszczają niewielkie rozmiary i prosty wzór.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do codziennych strojów. Do biura warto nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – wyglądają prawie tak korzystnie, co prawdziwe, a ich możliwe zapodzianie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które naprawdę łatwo łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem też warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku humorystyczną ozdobą.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]