Wybór srebrnych kolczyków

Wybór srebrnych kolczyków

W tym miejscu znajdziesz kolczyki srebrne

Srebro to najbardziej lubiany przez producentów kolczyków surowiec. Nie powinno to jednak dziwić, bo naprawdę ma wiele zalet. Koszty jego zakupu są znacznie mniejsze niż żółtego kruszcu, a jest kruszcem szlachetnym, zatem nie koroduje i latami nie traci swoich zalet. Srebrne kolczyki są również cenione z uwagi na komfort ich noszenia – bardzo minimalizują wszak niebezpieczeństwo wystąpienia zakażeń. Jako iż są bardzo ciekawym rozwiązaniem dla poszukujących niestarzejącej się oraz wytrzymałej biżuterii, dobrze powiedzieć kilka słów na temat tego, w jakich sklepach je kupować oraz jak dbać o srebrne kolczyki.

Zakup srebrnych kolczyków – garść porad

Fantazja designerów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich wszyscy znajdziemy coś dla siebie – zarówno fani tradycyjnych pomysłów, jak i kobiety, które wolą raczej niebanalne projekty. Przed wyborem konkretnych kolczyków warto więc zorientować się, co proponują nam różne sklepy. Najlepszym wyjściem na pewno okaże się zakup online – tym bardziej, jeśli zależy nam na znalezieniu niebanalnych wzorów srebrnych kolczyków.

Czyszczenie srebrnych kolczyków

Mimo różnych plusów, srebro posiada również wady. Najważniejszy jest fakt, iż srebrne kolczyki po jakimś czasie ciemnieją. Możemy tego uniknąć często myjąc je specjalnymi środkami i przechowując w zamkniętych pudełkach. Nigdy nie używajmy jednak do ich pielęgnacji detergentów, gdyż potrafią zniszczyć delikatny metal.