Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Jeśli chcesz kupić podpory Peri, koniecznie odwiedź tę stronę.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. W jaki sposób są wykorzystywane? Kiedy opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – typy i jej funkcja

Wśród szalunków rozróżniamy podpory stropowe oraz deskowania do wykopów i ścienne. Ten pierwszy rodzaj stosowany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu modułowi konstrukcyjnemu możliwe jest zalanie stropu cementem i stosowne jego uformowanie. Znaczącą funkcję pełnią też drewniane dźwigary oraz stoliki szalunkowe – niezastąpione w trakcie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wyprodukowane ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w różnych sytuacjach. Standardowo w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się dużą wytrzymałością, są też proste w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są szerokie. Wśród czołowych producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, a także moduły produkowane przez firmy Hunnebeck, Pionart czy Olan. Na specjalną adnotację zasługują podpory Peri, które wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami, doskonałą jakością oraz przemyślaną konstrukcją. Podpory stropowe Peri są przystosowane do wykorzystywania nawet w ciężkich warunkach. W dzisiejszych czasach wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – przystępne ceny sprawiają, iż usługi te stają się coraz popularniejsze. Wypożyczenie podpór stropowych to również oszczędność czasu.

Dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]