Zalety wynajmu szalunków

Zalety wynajmu szalunków

Wypożyczalnia szalunków - bezkonkurencyjną ofertę sprawdzisz na https://abcszalunki.pl/wynajem/.

Szalowanie to jedna z najczęściej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są z drewna, lecz łatwo zaobserwować też wersje zrobione ze stali, a czasem również plastiku. Pozostałymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają wypracowanie odpowiednich efektów. Niestety z uwagi na wysokie koszty nie wszystkie ekipy remontowe mają swoje szalunki. Gdy okażą się niezbędne, mają szansę bowiem po prostu je wypożyczyć – szczególnie, że wynajem szalunków to dziś bardzo popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Zakup swoich szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, gdyż jak przed chwilą wspomnieliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli jednak wykonywanie fundamentów nie jest główną usługą danej firmy, dobrze rozważyć zalety, które daje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku okaże się bardziej korzystne niż ich kupno. Warto wspomnieć także o funkcjonalności, ponieważ przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować duże koszty.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie zastanowić się nad tym, która firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją wybrać? Najlepiej wybrać ofertę firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki będą wytrzymałe oraz funkcjonalne. Bardzo ważna okaże się też obsługa klienta – w sytuacji, gdy zbliża się czas startu prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. W przypadku wątpliwości dobrze zaś wejść do internetu, by dowiedzieć się, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa piszą poprzedni kontrahenci.

Dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]