Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Tu uzyskasz szczegółowe wiadomości dotyczące Flobo.

Biznesmeni bezustannie szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas przeznaczany na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale także obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez integrację z usługą mass collect banku

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale również i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej stu faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, szczególnie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie wiesz czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, dlatego świetnie sprawdzi się w szkołach prywatnych bądź językowych, czyli tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Jeśli pomiot za wykonanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]