Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Jesteś zainteresowany ofertą dystrybutora przekładni planetarnych? Wejdź na ultrarobotics.pl, aby zdobyć więcej informacji.

Szerokie stosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych światowych producentów.

Silniki DC i BLDC, przekładnie i motoreduktory od cenionych producentów

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych prądu stałego, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych oraz przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez renomowanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy cechujące się wysoką żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie stosuje się m.in. w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, a także przy znacznej wilgotności (nawet do 90%).

Spółka Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Positec.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]