Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Lśniące i perłowe zęby to marzenie wielu osób. Niestety bakterie nieustannie wpływają na nasze szkliwo i sprawiają, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze systematyczne zabiegi pielęgnacyjne działają efektywnie. Jak przywrócić piękny uśmiech? Jakie metody wybielania są najlepsze?

Wybielanie zębów – jak uzyskać trwałe efekty?

Czyszczenie zębów po jedzeniu i piciu to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznymi zmianami. Kwasy i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swoje piękno. Domowe zabiegi pielęgnacyjne (nakładki, lakiery, żele), nie zapewniają długotrwałych rezultatów. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna posiada szereg metod, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są teraz najchętniej wybierane? Lekarze szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia satysfakcjonujące efekty już po kilku sesjach. Wybielanie lampą jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla jamy ustnej.

Wybielanie zębów nawet o czternaście odcieni

Jak odbywa się wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba sprawdzić czy w uzębieniu nie ma ubytków. Następnie przy pomocy specjalistycznego wzornika ustala się barwę zębów przed naświetlaniem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, dentysta przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Istotne jest też dobre dobranie odczynu żelu. Preparat naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny znacząco redukując nieestetyczne zażółcenia. Zabieg BEYOND rozjaśnia zęby nawet o kilkanaście tonów, efekty są zatem niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu trzeba unikać czerwonego wina, czarnej kawy przez przynajmniej kilka dni. Znakomite efekty zapewnia również wybielanie zębów za pomocą lampy LED.