Masz wadę wzroku? Skonsultuj się z optometrystą

Masz wadę wzroku? Skonsultuj się z optometrystą

Na http://tinyurl.com/yaod2h2s odnajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o korygowaniu wad wzroku.

Dobry wzrok zapewnia wysoki komfort życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się kłopotliwych i częstokroć niebezpiecznych dla zdrowia dolegliwości. Kto powinien poddać się zabiegom korygowania wad wzroku?

Korekcja wad wzroku – zaufaj doświadczonemu optometryście

Do niedawna korekcja wad wzroku ograniczała się do noszenia okularów czy też soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednakże innowacyjne techniki korekcji umożliwiające leczenie nadwzroczności, starczowzroczności, jaskry, jak również szeregu innych schorzeń. Szczególnie rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku wyróżniająca się wysoką efektywnością. Laserowa korekcja wzroku jest zabiegiem bezpiecznym i nieinwazyjnym, a pacjent szybko wraca do zwykłego trybu życia. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w centrum oka, w której pracuje doświadczona kadra lekarzy, specjalizujących się w innowacyjnych sposobach leczenia. Wprawny optometrysta postawi diagnozę, dobierze stosowną procedurę leczenia, a następnie wyeliminuje wadę wzroku. Optometryści pracujący w klinice okulistycznej dysponują najnowszym ekwipunkiem diagnostycznym, tym samym mogą zidentyfikować nawet mało rozpowszechnione choroby oczu.

Centrum oka – nie tylko korekcja wad wzroku

Kliniki okulistyczne zajmują się też terapią innych chorób, np. stożka rogówki. Innowacyjne techniki jego korekcji polegają m.in. na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych czy modelowaniu rogówki przy pomocy metody Topoguided. Poza tym specjaliści dokonują pomiaru ciśnienia oka, które jest metodą przydatną w diagnozowaniu glaukomy, stanów zapalnych i innych ciężkich schorzeń. W klinice okulistycznej tworzy się również mapy rogówki – jest to wymagane przed zabiegami laserowymi, na przykład operacją katarakty. Korygowanie wad wzroku to oczywiście nie wszystko – lekarze okuliści zajmują się także innymi przypadkami, takimi jak usuwaniem kaszaków oraz ciała obcego z oka.

Dane kontaktowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]