Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Na psychoterapia-uk.pl znajdziesz polskiego psychologa Birmingham na miarę swoich potrzeb.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Obecnie z uwagi na Brexit fala emigracyjna praktycznie rzecz biorąc zanikła, lecz nadal nie brakuje chętnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może generować mnóstwo kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia terapeuty bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego udać?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, jak również praca w obcym państwa, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle trudno jest podołać. Rozłąka z rodziną nierzadko powoduje ogromny stres. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się także kłopoty ze znalezieniem etatu lub nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu naprawdę trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. Z tego powodu nie trzeba obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano w czasie sesji będą powierzone kolejnej osobie. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba ukrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresem, a także pomaga nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co mówi do niej specjalista.

Dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339