Kancelaria Czarniak Baszczyn – adwokaci i radcy prawni z Krakowa

Kancelaria Czarniak Baszczyn – adwokaci i radcy prawni z Krakowa

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie mieści się w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Takie położenie sprawia, iż na rozmowę z adwokatem można łatwo dotrzeć z każdej części miasta, jak również innych miejscowości Małopolski, a także Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Prawnik i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są głównie postępowania z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są głównie osoby, które posiadają polisolokaty lub kredyty we frankach. Są to też przedsiębiorcy, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma szerokie doświadczenie także w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, instytucjami finansowymi oraz bankami. Wśród krakowskich kancelarii ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce jest niewiele osób, mających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat oraz pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także unieważnienia lub odwalutowania kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w postępowaniach związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.