Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

wyprawy w góry, wyprawy górskie

Kochasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem, który ceni świetnie opracowane i bezpieczne wycieczki pod okiem kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl organizuje trekkingi, których celem są pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które lubią dynamiczny wypoczynek i zdobyły już pewne doświadczenie w podobnych wycieczkach. Aby partycypować w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również świetna kondycja fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to propozycja dla turystów sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w wypadach na szczyty gór powyżej 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ogromnych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w niecodziennych sytuacjach. Firma zatrudnia kompetentnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają specyfikę górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity i Alpy.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]