Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kliknij w to miejsce, jeżeli szukasz więcej wiadomości w temacie digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zyskuje coraz na popularności i jest szeroko używana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć bajkowe postaci, a także obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak stosować warstwy i maski, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, grami komputerowymi, filmem i reklamą.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]