Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Pełna oferta kursu Blender.

Świat rysunku nieprzerwanie się przekształca i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody na rzecz tworzenia swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Dostępne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale też odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie generuje obecnie wielkich wydatków – każdy może bowiem pobrać program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który zarazem jest zupełnie darmowy.

Kursy Blender 3D najlepiej w niewielkich zespołach

Obsługę każdej aplikacji można opanować na własną rękę, aczkolwiek proces ten trwa w takim przypadku dłużej i często bywa bardzo irytujący. Z tej przyczyny partycypacja w kursie modelowania 3D będzie nadzwyczaj pomocne dla tych, którzy niedawno odkryli Blender 3D. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego program instruktora. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez uczestnika kursu pokazując detale, które trzeba dopracowac oraz proponując ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, aby przebiegał on w małych zespołach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poszukiwana w w branży gier wideo i projektowej

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie umiejętnością poszukiwaną i docenianą przede wszystkim w świecie gier komputerowych, filmu i projektowania. Znajomość oprogramowania Blender 3D rozszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można śmiało dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników takich kursów to po prostu artyści oraz amatorzy pragnący poszerzyć swoje obecne umiejętności bądź spróbować nowych form wyrażania siebie.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]