Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Kraków architekt. Zdobądź więcej informacji.

Biuro projektowe oferuje obszerny wachlarz usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną osiedlić się w ergonomicznym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt opracowuje kompleksowy projekt budynku, a później czynnie kontroluje postęp robót, planuje renowację budynku bądź występuje z propozycją aranżacji już gotowych rezydencji, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro projektów?

Interesują Cię niespotykane, oryginalne projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się na tle wielu domków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a przy tym po prostu przytulny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z obecnymi nurtami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektowe – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków publicznych. Wykonane realizacje obejmują m.in. pensjonaty, żłobki, biura i obiekty rekreacyjne. Układ przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, jak również indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może również rozplanować pojemne i funkcjonalne garderoby, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]