Dlaczego warto wynająć lokal na 18 urodziny?

Dlaczego warto wynająć lokal na 18 urodziny?

Szukasz korzystnej oferty lokalu na 18? Nie wahaj się! Skieruj się tutaj.

Przeważnie z okazji imienin, urodzin czy innych rocznic nie planujemy żadnych imprez ze znajomymi i krewnymi, traktując ten dzień jak każdy inny. Jednak są takie ważne życiowe momenty, których huczne celebrowanie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest bezdyskusyjnie wejście w dorosłość, a więc “osiemnastka”.

Urządzać przyjęcie w domu czy znaleźć lokal na 18 urodziny?

Wraz z nadejściem pełnoletności dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem nabywać i spożywać alkohol, brać udział w wyborach powszechnych, może ubiegać się o posady urzędnicze oraz założyć biznes. Jednak zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla nastolatków najważniejsza jest sposobność urządzenia ogromnej imprezy ze znajomymi. Opcją jest zawsze kolejna „domówka”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie. Wobec tego lepszą drogą jest wynajęcie lokalu na 18 urodziny. Nierzadko kilku znajomych decyduje się urządzić razem imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia dość pojemnej sali, lecz w tym samym czasie pozwala na zredukowanie jednostkowych kosztów. Szukając miejsca na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących dużą przestrzeń taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy smaczne przekąski imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę w plenerze? Znajdź salę urodzinową z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim przestronny namiot i wyprawić zabawę z grillem.

Sala na 18 urodziny – dekoracja przestrzeni też jest ważny!

Nie da się ukryć zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli nie wzbraniają się od alkoholu. Trzeba z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, żeby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a przecież może ich nie brakować wśród zaproszonych gości, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Właściwa dekoracja sali również jest nadzwyczaj ważna, aby goście do głębi wczuli się w atmosferę zabawy. Polecamy więc postawić na lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta, a także dobrze rozstawi stoliki z napojami i przekąskami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” świetnie sprawdza się menu kanapkowe, bazujące na drobnych przekąskach “na raz”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do zasobności portfela oraz finansów klienta.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]