Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

Tu uzyskasz więcej szczegółów o lotnisko Kraków parking długoterminowy.

Wyjeżdżasz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy lotnisku – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących samochodów czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie miejskim.

Dlaczego warto korzystać z jego oferty parkingu długoterminowego?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje też darmowy transfer pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online bądź telefonicznie – w mgnieniu oka i bez problemów, a odwołanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem bankowym. Dodatkowym pozytywem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]