Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Szukasz szczegółowych informacji o przyjęciu w plenerze? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś myśli o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zwykle naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przybywa grono bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to także „osiemnastki”, komunie oraz chrzty. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest długi, przeważnie nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji pozostaje nam zamówić odpowiednią salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka albo urodziny, w której będą brać udział głównie dorośli, zaproszonym wypada zagwarantować nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast przyjęcia, w których dużą grupę gości stanowią najmłodsi, m.in. komunie bądź chrzciny, dobrze jest wyprawić w lokalu, który prócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Dania serwowane uczestnikom też trzeba dopasować do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zadba o smakowite dania, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 gości!

Zamówienie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, jest całkiem proste, ale rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w nieomal dworskiej oprawie odbywają się w nim komunie, chrzty oraz – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których bez trudu można podjąć ogółem do stu trzydziestu osób. Z kolei jeżeli zabawa ma być urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści przeszło trzystu gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ustawienia i dekoracji stolików, przez przyrządzenia menu, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]