Identyfikacja wizualna i organizacja konferencji – zleć to agencji marketingowej

Identyfikacja wizualna i organizacja konferencji – zleć to agencji marketingowej

Zwróć się do agencji reklamowej Kraków, aby uzyskać fachową poradę specjalistów

Akcje reklamowe winny być istotnym elementem podnoszenia rozpoznawalności przedsiębiorstwa bez względu na to czy zajmujemy się sprzedażą, produkcją czy świadczeniem usług. Korporacje oraz duże przedsiębiorstwa stać na organizację i utrzymanie własnych działów ds. reklamy, tymczasem mniejsze firmy, które okazjonalnie prowadzą akcje promocyjne, najczęściej korzystają ze pomocy agencji reklamowych.

Agencja marketingowa gwarantuje kompleksowe usługi

Agencja marketingowa to grupa twórczych specjalistów z ogromnym doświadczeniem, posiadających szereg kwalifikacji z zakresu branży reklamowej. Poprzez zatrudnianie zawodowców doskonale orientujących się zarówno w zakresie tradycyjnej komunikacji medialnej, kampanii reklamowych w sieci (animacje i filmy viralowe, kanały social media), jak i grafiki (w tym przygotowanie do druku), agencja marketingowa gwarantuje klientom całościową obsługę. Nowe przedsiębiorstwa mogą zamówić opracowanie pełnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą znaku i projektami akcydensów (koperty, papier firmowy czy wizytówki), a te które dysponują już własnym logo mogą być pewne, że zostanie ono poprawnie zastosowane na etapie projektowania materiałów promocyjnych – folderów, kalendarzy, stoisk targowych czy billboardów. Agencja marketingowa pomoże też stworzyć interesujące, unikatowe teksty na stronę internetową zamawiającego, jak również zaplanuje schemat komunikacji z odbiorcami poprzez popularne media społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter lub Instagram.

Do kogo adresowana jest oferta agencji reklamowej?

Oferta agencji reklamowej adresowana jest zwłaszcza do firm, które nie dysponują swoim działem promocji. Jakkolwiek nie oznacza to, iż to jedyny model współpracy. Praca agencji częstokroć polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w firmie działowi zajmującemu się promocją. Na przykład, jeśli nie ma on doświadczenia w przygotowaniu targów, sympozjów czy spotkań z klientami, które na ogół wymagają skrupulatnego planowania, te zadania może wykonać zewnętrzna agencja marketingowa. Może ona również posłużyć za narzędzie wspomagające budowę niezawodnej oraz zgranej grupy pracowników – należy zlecić jej przygotowanie programu kursów albo organizację wyjazdu integracyjnego. Na rynku funkcjonują setki agencji reklamowych, warto jednak decydować się na współpracę z tymi, które gwarantują dostęp do jak największego zespołu doświadczonych ekspertów. Umożliwi to powierzenie wszelkich działań promocyjnych jednej agencjii dzięki temu łatwiejszą kontrolę nad wizerunkiem marki i spójnością kampanii.

Dane kontaktowe:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]