Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Więcej na temat Balice parking na pandaparking.pl.

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, lecz to rodzi pytanie: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, np. w Balicach koło Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]