Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Lokal na imprezę Kraków - poznaj aktualną ofertę.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne i pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, których celem zbudowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, by świętować nowe kontrakty, a także różnorodne szkolenia, bankiety dla wspólników biznesowych czy konferencje. Takie imprezy wymagają dobrego planowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem w celu marketingowym.

Poszukujesz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszej lepszej sali!

Gdy nie mamy w budynku firmy pojemnych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich gali, należy szukać ofert wynajęcia sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości wydarzenia. Kluczowe jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoją stylistyką do charakteru urządzanej uroczystości. Ekskluzywne gale dla wspólników spółki, podczas których fetowany jest jej szczególny sukces, nie mogą mieć miejsca w zwykłej sali. Należy przy takich okazjach zorganizować imprezę w klimatycznym miejscu, które wyraźnie podkreśli prestiż wydarzenia. A jeżeli na event sproszeni zostaną goście nie rezydujący w bliskiej okolicy lokalu, należy postawić na salę, znajdującą się w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której bez przeszkód można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej

W toku planowania wydarzenia firmowego nie wolno pominąć tak istotnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i posiłków. Zalecanym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku profesjonalnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w wyznaczoną lokalizację smakowitych dań dla obecnych, ale również pomoże w wyborze menu i zajmie się rozstawieniem stolików. Podczas pokazowych imprez wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali doskonałej obsługi. Opłaca się więc postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki oraz zawodowych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smaczne, ale i imponujące wizualnie dania.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]