Na rodzinną imprezę zamów catering okolicznościowy. Sprawdź, dlaczego warto?

catering okolicznościowy

Niebawem nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz uczcić je wraz z najbliższymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to znaczna grupa osób, które wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale i poczęstować je dobrymi trunkami i posiłkami. Możesz próbować przygotować je samodzielnie, jednakże przy dużej liczbie zaproszonych ciężko jest wygospodarować na to czas. Dodatkowo to twoje święto i chcesz się nim cieszyć, a nie sterczeć w kuchni czy udawać kelnera. Z tego powodu przygotowanie menu na rodzinne eventy zalecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wyśmienite posiłki na zamówienie

Kiedy wymienia się usługę cateringu większość osób myśli najpierw o imprezach biznesowych czy cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu była samodzielna organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy naprawdę dużej liczbie zaproszonych rozważała ona możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy w tym zakresie. Tym bardziej, iż na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi niewielkich rodzinnych imprez, a czasami także tych większych, jeżeli nie wiązało się to z rezerwacją sali. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się na wynajem sali czy postanowimy urządzić event we własnym domu albo ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w to miejsce apetyczne posiłki.

Menu dopasowane do potrzeb klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest usługą skrojoną na każdą rodzinną okazję. Zawodowi szefowie kuchni bez trudu opracują menu harmonizujące ze stylem wydarzenia, niezależnie od tego czy zamawiasz catering na rocznicę ślubu, na chrzciny lub na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego to też obsługa półmetków, komersów i studniówek. Wypatrując firmy oferującej taką usługę zalecamy wybrać taką, która jest w stanie dostosować menu do wymagań i – przede wszystkim –portfela zamawiającego oraz kompleksowo obsłużyć event, między innymi udostępniając doświadczonych kelnerów czy pomagając w ułożeniu i udekorowaniu stolików.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]