Nie masz wirtualnego spaceru w Google Moja Firma? Koniecznie go dodaj!

Nie masz wirtualnego spaceru w Google Moja Firma? Koniecznie go dodaj!

Znajdź fachowców, którzy przygotują wirtualny spacer.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy ewentualnie nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to interesujący element, który powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer 3D – popraw konkurencyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia tworzące realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przeniesieni do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani związane z tym koszta. Możemy go natomiast publikować dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Jakie branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie www i w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i fotografie wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w przystępnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Można również zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet medycyny estetycznej lub lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]