Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Potrzebujesz skontaktować się z architektem wnętrz Kraków? Skieruj się tu.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Warto więc zadbać o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać je idealnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają zazwyczaj trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj nieodzowny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt oferuje również pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]