Organizujesz dużą imprezę? Catering zostaw specjalistom

Organizujesz dużą imprezę? Catering zostaw specjalistom

Oferta usług cateringowych w Krakowie w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was stworzyliśmy.

Kiedy aranżujesz ważny event firmowy bądź rodzinny, na który zapraszasz znaczną liczbę uczestników, raczej nie dasz rady w pojedynkę zadbać o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując małe przekąski i soki w hipermarkecie – ważne imprezy zazwyczaj wymagają stosownej oprawy także w kwestii potraw. Wszak nie wypada położyć na stołach uczestników zwykłych ciasta oraz słodkich napojów. W takich przypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Pragniesz zamówić usługę cateringową? Wyraźnie komunikuj swoje oczekiwania

Firmy świadczące usługi cateringu z reguły oferują parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na wesela, chrzciny czy urodziny, catering dla firm oraz catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie dań wigilijnych. Oferty te są szczegółowo dostosowane do wymogów konkretnych wydarzeń, dlatego znacząco różnią się np. ceną i różnorodnością potraw sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej trzeba pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą klarownie zaprezentować swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być także otwartym na jego propozycje. Przecież dla caterera obsługa imprez rozmaitego typu to chleb powszedni, zatem doświadczenie uzyskane w tym obszarze sprawia, że może on podsunąć rozwiązania, które trafią w gust wszystkich gości.

Usługi cateringowe – posiłki przyrządzone przez wykwalifikowanych kucharzy

Przygotowanie dań już dla skromnej ilości gości bywa niełatwym zadaniem, głównie wtedy, gdy musimy zrobić to samemu. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na zaplanowanie pozostałych ważnych aspektów wydarzenia. Jest to także możliwość zaserwowania gościom wyśmienitych posiłków przygotowanych przez doświadczonych kucharzy. Wypada przy tym zaakcentować, iż istotną cechą dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezencja na talerzu. Co więcej firmy, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń zapewniają także własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]