Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

parking lotnisko kraków balice

Najistotniejsze atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zdobyły niesamowite uznanie, to wygoda, sposobność dotarcia nawet w najbardziej oddalone miasta naszego globu i szybkość. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie problem dojechania na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu musi przecież przebyć wiele kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne komplikacje połączone z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, by do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, toteż w czasie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, dlatego nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia auta. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest szczególnie istotne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Balicach – gwarancja asysty załogi

Gdy zdecydujemy się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy spodziewać się również szeregu udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Ponadto kierowcy mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy też spadek ciśnienia w oponach.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]