Usługa cateringu świątecznego – firmowy obiad wigilijny z tradycyjnymi potrawami

Usługa cateringu świątecznego – firmowy obiad wigilijny z tradycyjnymi potrawami

Zajrzyj w to miejsce i dowiedz się, jak zamówić catering świąteczny w Krakowie.

Ostatnie dni roku to okres, który spędzamy z reguły wraz z rodziną, jednakże imprezy świąteczne odbywają się także w firmach. Nieraz pracownicy firmy organizują je sami, własnoręcznie przygotowując bożonarodzeniowe potrawy, jednak w sporych przedsiębiorstwach ten sposób działania często nie jest efektywny. Żeby więc ułatwić sobie kwestię organizacji firmowych spotkań wigilijnych, dużych, jak i tych w wąskim gronie, rekomendujemy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Jakie tradycyjne dania znajdują się w ofercie cateringu świątecznego

Bez wątpienia na wigilijnym stole powinno być podanych jak najwięcej tradycyjnych świątecznych przysmaków. To przede wszystkim ryby, jak chrupiący filet z karpia albo łososia, jak również zupy – obligatoryjnie żurek i barszcz czerwony, a w niektórych regionach również zupa grzybowa. Nie powinno zabraknąć też krokiecików z kapustą i grzybami, które z reguły podawane są wespół z wymienionym już barszczem czerwonym. Firmowa impreza wigilijna nie byłaby pełna bez zakąsek na zimno, m.in. bez sałatki jarzynowej czy karpia po żydowsku. Powinno się także zadbać o pyszny frykas na koniec spotkania. Na stół wigilijny polecamy makowiec, lekki sernik bądź kutię z rodzynkami.

Na co zwrócić uwagę catering świąteczny?

Planowanie Bożego Narodzenia w firmie należy rozpocząć z kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Powinieneś uzgodnić datę spotkania i dostosować go do planów urlopów zespołu. Umożliwia to precyzyjne określenie prawdopodobnej liczby gości uroczystości, a tym samym ułatwi zamówienie optymalną ilość porcji. Dobrym rozwiązaniem jest skonsultować z zatrudnionymi menu i wespół dobrać te dania z portfolio firmy cateringowej, które wszystkim zasmakują. Istotne jest także to, aby dowiedzieć się czy ktokolwiek z pracowników może mieć reakcję alergiczną, przykładowo na orzechy, które znajdują się w cieście, lub są w ekipie firmy weganie. Dla takich osób należy zamówić dania zgodne z preferencjami dietetycznymi. Firmy cateringowe oferujące menu świąteczne zbierają zamówienia przez większą cześć grudnia, jednak nie należy zwlekać z tym na ostatnią chwilę.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]