Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

Sprawdź, kto wykona dla Ciebie wirtualny spacer.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj istotny punkt promocji marki w sieci. Z jej pomocą będziemy widoczni dla osób wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje fenomenalny sposób, aby pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej efektywna? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swojej lokalizacji

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danym mieście. Od tej pory będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy szukają konkretnych usług, marek lub przedsiębiorstw. Jednakże sama obecność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto wykonać kilka kolejnych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce GMF stosownego opisu firmy, wszystkich aktualnych danych, dodanie estetycznych zdjęć i adresu strony internetowej firmy. Jest również inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało podmiotów ją wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasz lokal bądź biuro. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki spacer możemy również odbywać na różnorodnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Wciąż jednak mało przedsiębiorstw decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma sporo atutów i jest skuteczną metodą na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszego sklepu, restauracji czy kliniki, szybciej dadzą się przekonać do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na stworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]