Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Po więcej szczegółów o okna serwis Warszawa zajrzyj tutaj.

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje profesjonalny serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są narażone na różnego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie działają także warunki atmosferyczne – skrajny żar i mróz, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać zawodowca. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]