Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Pozycjonowanie stron Kraków - dalsze informacje o tej usłudze znajdziesz w tym miejscu

Powszechność internetu oraz komfort wykorzystania go w celu wyszukania potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce aktualnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony firmowej nie znaczy, iż nowi klienci do nas trafią – istotna jest bowiem obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele niedużych firm, funkcjonujących jedynie w określonym województwie bądź nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie czy też w Warszawie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoją ofertę ewentualnym klientom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych stosują na ogół frazy lokalne, a więc mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “sklep sportowy kraków”, “hydraulik kraków” lub “cukiernia kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich przedsiębiorstw na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym klientom, rezydującym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO ukierunkowane są na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji oraz tworzenia stron www od ponad dekady. W trakcie tych lat gruntownie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, uaktualnienie treści, a także optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może przeglądać codziennie rezultaty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]