Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Kraków strony internetowe, projektowanie stron internetowych Kraków

Wygoda stron www bierze się w szczególności z ich projektów. Projektując strony www powinniśmy nie tylko pamiętać o walorach estetycznych, ale także doświadczeniu klientów – jeżeli poruszanie się po stronie będzie dla nich źródłem trudności, od razu przeniosą się na inną witrynę lub wybiorą towary konkurencji. By zatem witryna dała nam spodziewane zyski, należy zatroszczyć się o to, by była właściwie zaprojektowana. Jak jednak wygląda właściwie stworzona strona? Jak zadbać, by internauci nie opuścili jej zbyt prędko?

Reguły projektowania stron internetowych

Centralną regułą, jaką powinniśmy sugerować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych elementów serwisu – przyciągną wówczas uwagę internauty oraz nakłonią go do akcji. Prosto osiągnąć to możemy dzięki wykorzystaniu zdecydowanych barw, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Ważne będzie także to, żeby główne części strony osadzić na osi, po której wędruje uwaga internauty – to wynika z standardów od dawna stosowanych w internecie.

Zleć projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie dobrej strony www nie będzie łatwe. W przypadku witryny komercyjnej nietrafionym pomysłem będzie więc samodzielne jej zaprojektowanie. By zyskać gwarancję, że strona będzie generować korzyści, warto powierzyć to fachowcom – zwłaszcza agencji specjalizującej się tak w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]