Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Jeśli chcesz zamówić wdrożenia WooCommerce, zajrzyj tutaj.

Chcesz założyć sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – atuty tej wtyczki

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem cieszą się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, iż błyskawicznie opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada moc zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można bez trudności spersonalizować z używając bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest uzyskać pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy nabywców. Za sprawą instalacji stosownych wtyczek rozrasta się również funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zakupy m.in. za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce umożliwia także analizę sprzedaży (opracowanie rozmaitego rodzaju statystyk) oraz podpięcie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – tylko niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zatroszczą się o jego bezpieczeństwo, prawidłową semantykę kodu sklepu oraz instalację tylko niezbędnych, wypróbowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce spece stworzą także blog, na którym łatwo można informować odbiorców o akcjach promocyjnych oraz nowych produktach lub zamieszczać poradniki i omówienia oferowanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]