6 pomysłów na prezent dla kogoś, kto kocha konie

6 pomysłów na prezent dla kogoś, kto kocha konie

Urodziny, Gwiazdka, Dzień Dziecka, a może Walentynki? Niezależnie od okazji nic nie cieszy tak bardzo jak trafiony prezent – i jest to radość zarówno dla osoby obdarowanej, jak i obdarowującej (dla tej drugiej być może nawet większa!). Jeśli szukasz (trafionego!) prezentu dla kogoś, kto kocha konie, ale nie masz pomysłu, co kupić, to doskonale się składa – poniżej znajdziesz 6 podpowiedzi.

Prezent dla koniarza? Książka!

Książka to mało oryginalny pomysł na prezent, ale często trafiony! Oczywiście pod warunkiem, że wybierzesz ją pod kątem zainteresowań i umiejętności osoby, którą chcesz obdarować. Oferta książek jeździeckich jest bardzo szeroka – na rynku dostępne są poradniki dla osób na każdym poziomie zaawansowania jazdy konnej, ale też tytuły poświęcone zachowaniu i inteligencji koni (idealny prezent dla osoby zafascynowanej tymi wspaniałymi zwierzętami, która chce je lepiej rozumieć), treningowi mentalnemu w jeździectwie (wsparcie dla osób startujących w zawodach) czy nauczaniu jazdy konnej (doskonały pomysł na prezent dla początkującego instruktora jazdy).

Prezent dla jeźdźca

Jeśli szukasz prezentu dla jeźdźca, który startuje w zawodach, pomyśl o odzieży konkursowej. Elegancka, a jednocześnie wygodna koszulka z wysokiej jakości materiału co prawda sama nie wygra konkursu, ale jest w stanie poprawić samopoczucie zawodnika.

Oczywiście wybierając prezent tego rodzaju, musisz mieć pewność, że odzież będzie doskonale pasować na – i do – jeźdźca. Jeśli masz wątpliwości, możesz zdecydować się na inny element konkursowej garderoby, np. plastron. Ciekawym pomysłem na drobny prezent będzie też piękna spinka lub siatka na włosy.

Możesz też podarować odzież, która przyda się podczas codziennego treningu – bluzę, legginsy czy… skarpety jeździeckie.

Prezent dla koniary i koniarza, którzy zimy się nie boją

Czapka, szalik, a może rękawiczki? Co prawda są to prezenty z gatunku praktycznych, ale ten rodzaj podarunków również może sprawić radość, o ile przyłożymy się do zadania i kupimy coś, co:

  • naprawdę się przyda,
  • jest dobrej jakości,
  • ma odpowiednią kolorystykę i styl,
  • jest w dobrym rozmiarze.

Jeśli osoba, którą chcesz obdarować, jeździ konno niezależnie od pogody i pory roku, dobrej jakości czapka jeździecka, wygodny szalik czy ocieplane rękawiczki mogą okazać się szczególnie trafionym prezentem.

Torba – doskonały prezent dla miłośniczki koni

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla miłośniczki koni, koniecznie sprawdź naszą ofertę toreb! Znajdziesz w niej praktyczne nerki, czyli saszetki na biodra, wielofunkcyjne torby na odzież jeździecką bądź sprzęt, ale też urocze plecaki i worki na buty dla miłośniczek koni w młodszym wieku.

Prezent dla dziewczynki, która kocha konie

Dla dzieci, które uwielbiają konie, mamy w naszym sklepie jeździeckim osobą kategorię Artykuły szkolne i papiernicze, pełną drobiazgów „z konikami” – są tam naklejki, malowanki, zeszyty, długopisy, bidony i inne rzeczy, dzięki którym żadna dziewczynka, która kocha konie (ani żaden chłopiec) już nigdy nie będzie musieć rozstawać się z wizerunkiem ulubionego zwierzaka.

Jeszcze jeden pomysł na prezent dla kogoś, kto kocha konie

Żaden pomysł na prezent dla koniary czy koniarza nie wydaje ci się dobry? Nie masz pojęcia, co kupić? W takiej sytuacji polecamy bon upominkowy. Dzięki niemu osoba obdarowana będzie mogła kupić sobie to, na co ma ochotę lub czego najbardziej potrzebuje – to gwarantuje, że prezent będzie trafiony. W zależności od okazji do bonu upominkowego możesz dołączyć kartkę okolicznościową z życzeniami.

Źródło tekstu: https://horse-trade.pl/6-pomyslow-na-prezent-dla-kogos-kto-kocha-konie