Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Znajdź butelki do piwa w hurcie.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to równolegle sektor, w którym bardzo dobrze radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim autorskim, smacznym czy też ekologicznym produktem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać opakowana tak, żeby artykuł dłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem m.in. w szklane butelki i słoiki. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, bo można je recyklingować.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od rodzimego dostawcy

Jasne jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów adresowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo żurek, dżemy bądź pasztety, będzie zużywać co roku nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy. Zakup butelek i słoików w hurcie będzie wobec tego dla niego nie tylko metodą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając towar na palety zwykle można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale również oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u polskiego hurtownika butelek oraz słoików. Dzięki temu także dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu kupisz butelki i słoiki w paletach

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i objętości butelki ze szkła (doskonałe do rozlewania soków, wina czy piwa) i słoiczki. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od wielkości opakowań – po 400, 1600, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody dostawcze mogą także odebrać kupiony towar wprost z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą słoików oraz butelek hurtowo można także nabyć większą ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]