Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Jeśli potrzebujesz nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych, powinieneś odwiedzić ten adres.

Drzwi drewniane to w dalszym ciągu doskonałe rozwiązanie, stosowane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach zaaranżowanych w klasycznym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy najważniejsze cechy i wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z mahoniu, sosny oraz dębu

Drewno to organiczny materiał, który użyty jako element aranżacji pomieszczenia sprawia, że jest ono ciepłe i bardziej intymne, a należycie konserwowany może przetrwać w nienaruszonym stanie nawet kilkadziesiąt lat. Obecna technologia umożliwia bardzo dobre dopasowanie właściwości drewna z wymaganiami współczesnego odbiorcy, co owocuje powstaniem drzwi charakteryzujących się gustownym wyglądem i dużą ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się właściwą izolacją cieplną i małym poziomem rozszerzalności – tzn. nie wykrzywiają się. Opcja pomalowania ich powierzchni każdym kolorem, bejcą albo lakierem powoduje, że tego typu drzwi zdadzą egzamin w pomieszczeniach wszelkiego rodzaju – zarówno zaaranżowanych we współczesnym, skandynawskim stylu, jak i apartamentach hołdujących stylistyce industrialnej. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z mahoniu, sosny oraz dębu, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory bez progu lub z progiem oraz masę innych typów, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie się prezentują przez lata.

Szyby piaskowane i wypukłe – drzwi drewniane na wymiar

Potrzebujesz zamontować w swoim pokoju albo gabinecie skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub niestandardowych wymiarach? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada zlecić to zadanie doświadczonym producentom, którzy świadczą bezpłatny pomiar, fachowe doradztwo, jak również możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym daje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych zamierzeń zamawiającego i przykładowo wykończyć je szybami – między innymi szkłem fazowanym, witrażowym czy piaskowanym, co wyraźnie zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też wyposażone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]