Czy można kupić kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto?

Czy można kupić kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto?

Jeśli chcesz nabyć kapsułki pasujące do Dolce Gusto, koniecznie wejdź na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/.

Ekspresy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w pejzaż naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają nieograniczony dostęp do aromatycznych mieszanek kawy. Konesery tego napoju z czasem uznali, że nie muszą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, w związku z tym na rynku błyskawicznie powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły powoli podbijać serca sympatyków kawy.

Czy można nabyć zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym też z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o smakowitej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest mocne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy składające się wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie kawy i czekolady (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje smaczną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o pojemności 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich cena w sklepach internetowych jest zazwyczaj o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za nieco ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów działających na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie źle na nasz sprzęt, spytajmy o to sprzedawcę lub poszukajmy na stronie sklepu listy ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]