Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Znajdź etykiety na butelki na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na urodziny, osiemnastkę lub wesele. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety na wódkę weselną – podziękuj rodzinie oraz znajomym

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stołach, ale również przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem na koniec przyjęcia. Taki podarunek jest uważany za formę wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Jednakże takie butelki z alkoholem mogą również stać się w fajną pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o imionach Pana i Pani Młodej, słowa podziękowania bądź dniu i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można zamówić w przeróżnych kolorach i wzorach, toteż bez problemu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji nowożeńców. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy imprezie urodzinowej.

Oznaczaj swoje alkohole ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeśli produkujesz swoje nalewki, soki czy wina, a następnie dzielisz się nimi z rodziną lub kolegami przy najrozmaitszych okazjach, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę prostej butelki. W dodatku flaszki można także oznaczać używając kolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]