Kontenery budowlane – typy i wykorzystanie

Kontenery budowlane – typy i wykorzystanie

Potrzebujesz kontenerów budowlanych? Sprawdź ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady mają istotną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontener na gruz – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z dużej ilości wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy często używane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]