Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Jeśli potrzebujesz słoików z kranikiem, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Wielką popularnością cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoje z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoiki mają spore objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania soków, lemoniad, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego zaletą jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]