Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Dowiedz się, gdzie kupić okiennice dekoracyjne, wejdź na skyshutters.pl.

Urządzając dom, sporadycznie przeznacza się dużo uwagi na okna. Zwykle wybiera się klasyczne aranżacje, a więc firany i zasłony, które czasami zestawiane są z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno mało znane w Polsce rozwiązanie – okiennice ozdobne typu shutters.

Na okna, ale też na drzwi – zastosowanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych ruszają się, tym samym można łatwo je ułożyć pod dowolnym kątem, w zależności od kaprysu domowników. Wytwarza się je z polichlorku winylu (PCV), listw drewnianych, a także z płyt MDF. Shuttersy instaluje się najczęściej na oknach, jednakże doskonale sprawdzają się również na drzwiach szafy. Okiennice dekoracyjne shutters to wprawdzie element okna, który w naszych domach wykorzystuje się jeszcze okazjonalnie, ale gros osób z pewnością widziało je na ekranie telewizora czy w kinie, gdyż tego typu okiennice są niezmiernie popularne na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w Afryce Południowej oraz w krajach śródziemnomorskich.

Ozdobne okiennice typu shutters – sterowanie kątem lameli bez pomocy sznurów

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko świetnie wyglądają, lecz mają także zastosowanie. Z ich sprawą można pasywnie kontrolować użycie energii słonecznej: w gorące miesiące uniemożliwiać nagrzewanie się pomieszczeń, a zimą – utrzymać ciepło na dłużej. Okiennice wewnętrzne pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych i można umieścić je na przeważającej większości ram okiennych. Wytwarza i montuje się je na zamówienie, co sprawia, że są z pewnością kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednak przydają wnętrzom niesłychanie stylowy wygląd, zatem podwyższają wartość domu. Trzeba dodatkowo podkreślić, że okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez stosowania sznurów, co rodzice ciekawskich dzieci lub właściciele zwierząt, które rozerwać dyndające żyłki, uznają zapewne za kolejną zaletę.

Dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]