Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Dowiedz się, gdzie kupić shuttersy na okna.

Planując wystrój domu, na ogół nie przeznacza się dużo uwagi na okna. Zazwyczaj decyzja pada na klasyczne aranżacje, czyli zasłony i firany, które nieraz łączone są z roletami. Jednak jest jeszcze inne mało rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Z czego wykonywane są okiennice wewnętrzne typu shutters

Główną właściwością shuttersów (czy też po polsku – szutersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego typu okiennicach ozdobnych poruszają się, dzięki czemu można łatwo je ustawić w dowolnej pozycji, zależnie od fantazji mieszkańców. Produkuje się je z polichlorku winylu (PCV), drewna, a także z płyt pilśniowych. Okiennice ozdobne shutters instaluje się przede wszystkim na oknach, jednakże tak samo dobrze będą wyglądać na drzwiach szafy. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w w Europie domach widuje się nadal okazjonalnie, ale większość na pewno kina czy ekranu telewizora, ponieważ te okiennice są bardzo popularne na terenach z cieplejszym klimatem, czyli w krajach śródziemnomorskich i RPA.

Wewnętrzne okiennice shutters – regulacja ustawienia lameli bez stosowania łańcuszków

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko świetnie wyglądają, lecz mają również zastosowanie. Za ich pomocą można pasywnie kontrolować użycie energii słonecznej: latem powstrzymywać gromadzenie się nadmiaru ciepła we wnętrzach, a zimą – zatrzymać je przez dłuższy czas. Shuttersy wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi i da się je założyć je na zdecydowanej większości okien. Produkuje i instaluje się je na zlecenie, co skutkuje tym, iż są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli przykładowo rolety. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom niezmiernie gustowny wygląd, przez co podnoszą wartość posesji. Trzeba także zaznaczyć, że shuttersy są regulowane bez pomocy linek, co rodzice ciekawskich dzieci oraz posiadacze psotliwych psów i kotów, które mogłyby wplątać się wiszące łańcuszki, uznają na pewno za duży atut.

Dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]