Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Szukasz drzwi zewnętrznych drewnianych dwuskrzydłowych? Odwiedź ten adres.

Drzwi zewnętrzne mają sporo funkcji – chronią dom przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, zabezpieczają przed włamaniem się osób niepowołanych oraz oddzielają od hałasu docierającego z dworu. Dlaczego opłaca się wybrać drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi wejściowe drewniane – trwałość oraz komfort termiczny

Kupno drzwi wejściowych to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy posiadacz mieszkania. Drewniane drzwi wejściowe od lat cieszą się dużą popularnością, ze względu na swoją trwałość oraz cechy. Naturalny materiał wspaniale się prezentuje i można go wykończyć na przeróżne sposoby. Prawidłowo skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne cechują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, iż w mieszkaniu daje się odczuć komfort termiczny, a zarazem rachunki za ogrzewanie są o wiele niższe. Szukając drzwi do mieszkania należy zwrócić uwagę na modele o grubości 92 mm albo 68 mm. Szczególnym popytem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo, za sprawą swoim właściwościom – nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym i odkształceniu, zatem świetnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne wejściowe drzwi drewniane są zaopatrzone w najlepsze uszczelki.

Cechy dwuskrzydłowych drzwi zewnętrznych

W sprzedaży można znaleźć też drzwi drewniane na wymiar, które są polecane w razie posiadania nienormatywnych otworów na drzwi. Natomiast drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla inwestorów, którym zależy na niebagatelnym designie. Jeżeli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto zlecić ich produkcję firmie, która realizuje nietypowe projekty na zamówienie, a jednocześnie gwarantuje kilkuletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwi drewniane wstawia się pięknie prezentujące się szyby, np. ornamentowe. Zamawiający mogą także wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Oprócz walorów estetycznych, należy także zauważyć pozostałe atuty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Często wyposażone są one w zabezpieczenia antywłamaniowe, dlatego sforsowanie ich jest utrudnione. Gwarantuje to domownikom odpowiednie bezpieczeństwo. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe mają również trzypunktowy zamek listwowy, a nabywca może wybrać niski próg aluminiowy lub drewniany. Dzisiaj w toku wytwarzania drewnianych drzwi wejściowych wykorzystuje się wysokiej jakości środki impregnujące, które zabezpieczają ich powłokę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]