Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

panele dachowe na rąbek, nowoczesne pokrycia dachowe

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy różnią ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto je kupić? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – do różnych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek idealnie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi, dlatego zyskują coraz większe grono zwolenników. Mocną oraz pięknie prezentującą się blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których potrzebna jest zmiana paneli dachowych, jak i nowych domach. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na plac budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz dość łatwo. Takie pokrycie dachowe jest wytrzymałe, niepodatne na korozję i doskonale współgra z różnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym lub minimalistycznym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – zminimalizuj wydatki związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem zastosowanej technologii i odporności. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy, a następnie wykończone specjalną powłoką, która daje osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak śnieg i deszcz oraz promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w wielu modelach, co umożliwia dobranie jej do wymogów różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do zminimalizowania wydatków związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec bezpośrednio od producenta.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08