Potrzebujesz części zamiennych do Renault? Kup je przez internet!

Potrzebujesz części zamiennych do Renault? Kup je przez internet!

Zainteresowany Renault części zamienne? Skieruj się tu.

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia i podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]