Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Zobacz drzwi wewnętrzne producent na www.oknostol.com.pl.

Oknostol to firma, która może pochwalić się 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego typu elementów drzwi i okien drewnianych. Lata funkcjonowania na rynku spowodowało, że jej specjaliści gwarantują konsumentom najlepszą jakość wytwarzanych produktów i obsługi klienta. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich solidność, ale również najwyższa ergonomia, osiągnięte za pomocą użycia podczas ich produkcji nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu i składaniu elementów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca dbałość o osiągnięcie czterech ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich najwyższej jakości, pełnej wygody użytkowania, a także satysfakcji konsumenta.

Oknostol – producent drzwi i okien drewnianych z Małopolski

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien wyróżnia się wysoką troską o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar oferowane przez tę firmę to bardzo dobry wybór dla konsumentówszukających nietypowych, ale nieprzeciętnie ergonomicznych oraz solidnych produktów. Gwarantują one domownikom maksymalny komfort – skutecznie zabezpieczają przed zewnętrznymi hałasami oraz tworzą doskonałą izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko zimą, ale również podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów – są one wyposażone w nowoczesne zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich niesztampowe, atrakcyjne wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są wyłącznie z surowców najwyższej klasy, toteż utrzymują przez długi czas zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Co gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski pozostawia w tyle konkurencję też w sferze kontaktów z klientami. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol otrzymuje darmową konsultację przy doborze właściwego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów na miejscu, dzięki któremu zamontowanie drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zamówienia drzwi drewnianych wyprodukowanych według ich indywidualnego szkicu, bezbłędnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko wielkości drzwi, ale też sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]