Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Nie szukaj już więcej! Tutaj kupisz balon na wino.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny upominek dla znajomych – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin, urodzin czy zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to też perfekcyjna dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]