Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Chcesz kupić maseczki wielokrotnego użytku? Sprawdź https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia koronawirusa, która opanowała cały świat, nieodwołalnie przeistoczyła nasze relacje z innymi ludźmi oraz bieg życia. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność używania różnych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do urzędu lub supermarketu, gdzie zazwyczaj napotykamy większą gromadę ludzi, powinniśmy zawsze nosić na ustach oraz nosie maskę ochronną. Co natomiast zrobić, jeśli ciężko oddychamy w typowej maseczce z materiału?

Trwała maseczka wielokrotnego użytku w formie przyłbicy ochronnej

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maski ochronne są niekomfortowe i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w czasie ich noszenia, powinny sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed zarażeniem wirusem identycznie jak maska chirurgiczna, tzn. zasłania usta oraz nos, ale jednocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi plusami są wytrzymałość, wygoda i zaledwie kilkugramowa waga, która nie przekracza 10g. Ta maseczka z przyłbicą wykonana jest z tworzyw, za sprawą których może być użytkowana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można także wyprać ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) w wodzie z detergentem.

Przyłbica ochronna – dla sportowców oraz osób starszych

Mini przyłbicę zaleca się używać każdemu, kto troszczy się o ochronę, jak również komfort. Osoby starsze, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku bądź regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką przynosi taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek zakładać maseczki ochronne w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield firmy Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie przez wiele godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Młodzież na pewno doceni też to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]